Łączymy również języki na:

Teddy Eddie SCHOOL 7-8 lat

Teddy Eddie SCHOOL 7-8 lat

Poziom SUPERHERO w ramach kursu Teddy Eddie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy doskonale, że angielski dla 7 latka to wciąż mnóstwo zabawy, ale jednocześnie jest to początek budowania świadomości językowej i motywacji, która powinna procentować w kolejnych latach nauki. W tym celu nasz miś Teddy Eddie zamienia się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce!

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie SCHOOL:SUPERHERO

• poziomy: początkujący, kontynuujący
• wiek: 7-8 lat, 1 klasa
• zajęcia: 2 razy w tygodniu po 50 minut
• grupy: do 12 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie SUPERHERO?

• podręcznik
• zeszyt ćwiczeń
• poradnik dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• sekretną książeczkę
• teczkę

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

O systemie motywacyjnym na Placu Zabaw Teddy Eddie zobaczysz więcej TUTAJ.

Ocena i certyfikacja:

• dyplom i upominek na zakończenie każdego kursu
• monitorowanie standardu kursu przez metodyka
• bieżące informacje dla rodziców: informacje w
dzienniku elektronicznym, lekcje pokazowe,
raporty o postępach

 

Co dalej po kursie
Teddy Eddie SUPERHERO?

Po skończeniu kursu TE SUPERHERO dziecko może kontynuować naukę w programie SAVVY Ed 1A.

Ostatnim etapem w ramach kursu Teddy Eddie jest poziom SCHOOL. Na poziomie ABC czytanie globalne było wprowadzane jako coś nowego, na poziomie SUPERHERO czytanie to chleb powszedni który dla naszych kursantów to coś oczywistego.

Od samego początku nauczania kursem SUPERHERO dostrzegamy, jak nauka zaplanowana na ambitne cele przynosi dzieciom zarówno mnóstwo radości, nieustannie je angażuje ale jednocześnie daje wiele powodów do dumy z ciągłych postępów, dostrzegalnych walorów w postaci łatwości realizowania nauki angielskiego w swojej podstawówce.

Ostatecznie dla nas jednym z najwyraźniejszych efektów jakie widzimy w kursantach kończących kurs SUPERHERO jest swoboda w komunikacji.

 

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

Tak jak w kursie ABC, na poziomie SUPERHERO czytanie globalne to ważny element zajęć. Ewa Karasińska opowiada jak uczymy czytać.

Na filmie można zobaczyć, jak znakomicie dzieci radzą sobie z czytaniem. Urozmaicenie w postaci tunelu to inwencja lektorki 🙂

Na filmie dzieci ćwiczą czytanie ze zrozumiem, układając poszczególne części poznanej wcześniej historii.

Efekty nauczania

Podczas kursu Teddy Eddie SUPERHERO dzieci zaczynają mówić całymi zdaniami, opowiadają historyjki i podejmują komunikację po angielsku. Opanowują mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zaczynają ich używać spontanicznie w środowisku domowym, szkolnym, nie tylko podczas zajęć. Dzieci mocno pracują nad umiejętnością czytania.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie SUPERHERO?

Na naszych zajęciach dla dzieci szkolnych komunikacja w języku angielskim przeplatana jest odpowiednio dobranymi elementami czytania oraz zabawami i grami językowymi, co pozwala na osiąganie dużych postępów w nauce, w tym ułatwia naukę w szkole! Na każdych zajęciach obowiązującym dzieci językiem jest angielski, nasi lektorzy bardzo dbają aby zasada ta była przestrzegana. Dla dzieci w wieku 6-7 latka zadania i ćwiczenia są tylko uzupełnieniem całego gruntownie przemyślanego procesu.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu

Zachęcamy z całego serca, aby nauka angielskiego nie sprowadzała się tylko do tego, co dzieje się na zajęciach. Efektywność nauki na zajęciach w ramach kursu SUPERHERO (jak i każdego innego)będzie o wiele większa, jeśli nauka – w formie zabawy – zostanie przemycona również przez rodziców w domu. Jak to zrobić? Czy jeśli rodzice nie mają doświadczenia z językiem obcym, to są w stanie coś pomóc? Oczywiście! Nasz Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw oraz dostęp do nagrań z kursu (komponenty Pakietu Edukacyjnego) przeprowadzą rodziców przez proces wspierania dzieci w domu.

Na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej można spróbować jeszcze jednej metody – wystarczy dowiedzieć się, jaki był temat zajęć i do tego tematu nawiązywać podczas tradycyjnych domowych czynności. Na przykład, jeśli nasz pierwszak uczy się słownictwa związanego z jedzeniem, warto podczas wspólnej kolacji pytać: co to jest? co lubisz? czego nie lubisz? (oczywiście w języku angielskim). Te zabiegi połączą naukę teoretyczną z prawdziwym, życiowym użyciem angielskiego, co da dziecku prawdziwą motywację do dalszej nauki!

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Miejsca w których prowadzimy kursy TE SUPERHERO:

Siedziba
główna

Oddział
w SP 4

Oddział
w SP15 i SP11

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)