Łączymy również języki na:

Nasz zespół

Nasz zespół

Jedna z najtrudniejszych rzeczy, napisać coś o sobie, a w tym wypadku o nas, czyli o naszym zespole. No więc:

Zbiorczo mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Są wśród nas rodzice z kilkunastoletnim stażem: wychowywania własnych pociech, doświadczeń bycia rodzicem, upadków i wzlotów w procesie wychowywania maluszków oraz nastolatków.

Są także studenci z wysokim poziomem energii, otwartością na świat oraz młodzieńczym spojrzeniem na proces nauczania, przekazywania wiedzy, zachęcania dzieci i młodzieży do poznawania świata.

Nasz aktualny skład zespołu w Wieży Babel to rezultat:
Dziś wiemy dużo lepiej niż na samym początku w roku 2006, że naszymi wartościami są:

I chociaż każdy z nas jest inny, chociaż w wielu kwestiach różnimy się od siebie to nie nazwalibyśmy siebie indywidualistami. Wręcz przeciwnie, kilkanaście lat doświadczenia pozwala nam mówić o sobie gracze zespołowi. Jako szkoła łączymy języki, a jako miejsce pracy łączymy nasze indywidualne charaktery, osobowości, mocne strony, umiejętności i zasoby we współtworzeniu przyjaznego środowiska pracy, do którego bardzo często przychodzimy z dużą chęcią, ekscytacją i satysfakcją.

Poznaj nas bliżej

🇬🇧 🇪🇸

Stella Bautista

• lektor języka angielskiego
• lektor języka hiszpańskiego

Mam na imię Stella i o sobie mogę powiedzieć na pewno to, że od początku mojej pracy jako nauczycielka, niezależnie czy języka angielskiego czy hiszpańskiego, podążałam i starałam się realizować koncept edukacji przez relacje. Mocno wierzę, że zbudowanie dobrych relacji z uczniem ułatwia naukę i po prostu czyni ją przyjemniejszą – dla obu stron. Tej zasady się trzymałam zawsze, a cała reszta przyszła później. Było to doświadczenie przekazywania wiedzy w kilku krajach, praca w różnych grupach wiekowych od przedszkolaków po dorosłych, i chociaż uczę już ponad dwadzieścia lat, to wciąż odczuwam ogromną satysfakcję, w pracy z uczniem czuję swoisty flow, który uwielbiam. Jest to bowiem poczucie, że praca z uczniami opiera się na korzystaniu z talentów, zasobów i mocnych stron zarówno moich, jak i kursantów. Lekcje są wtedy przyjemne, czas leci szybko a do tego widać konkretne efekty pracy, które bardzo lubię dostrzegać w uczniach. Kiedy słyszę od nich, że to czego się uczymy jest już dla nich łatwe to wiem, że jest to ich sukces bo oznacza to, że już to umieją. 

Czas wolny najchętniej przeznaczam na podróże. Od kiedy pierwszy raz zawitałam w Ameryce Łacińskiej to już tylko tam chcę wracać, bo miejsca w których byłam absolutnie skradły moje serce. Najprzyjemniej natomiast, niezależnie od destynacji zawsze podróżuje mi się w towarzystwie mojej rodziny.

 

Współpracownicy widzą Stellę jako osobę: profesjonalną, wyrozumiałą, wymagającą, serdeczną, pomocną, konkretną, zawsze znajdującą rozwiązanie w trudnych sytuacjach.

🇬🇧

Bartłomiej Czaja

• Lektor Języka Angielskiego
• Certyfikowany Opiekun Metody Savvy Ed
• Koordynator Egzaminów Cambridge

Mam na imię Bartek, jestem lektorem języka angielskiego oraz wielkim pasjonatem języków. Parę lat temu zrodziła się w mojej głowie myśl-marzenie efektywnej nauki innych języka angielskiego w miłej atmosferze dając przy tym ogromne wsparcie uczniom. Chcę zaszczepić w innych ogromną chęć nauki języków oraz motywować na każdym kroku tej wspaniałej podróży. Jestem także osobą ambitną, która stara się udoskonalać swój lektorski oraz językowy warsztat. Nauka wszelkich języków sprawia mi osobiście ogromną przyjemność. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki z kategorii Sci-fi i fantasy, a także jestem ogromnym fanem Gwiezdnych Wojen.

Rodzice kursantów Bartka postrzegają go jako osobę: profesjonalną, cierpliwą, wyrozumiałą, spokojną i uprzejmą.

🇬🇧

Marek Warski

• lektor języka angielskiego
• opiekun klienta
Mam na imię Marek. W Wieży Babel prowadzę zajęcia z języka anielskiego w grupach Teddy Eddie. Jako edukator edukacji przyrodniczej, opiekun kolonijny a przede wszystkim tata dwójki dzieci – córki i syna – z przyjemnością wykorzystuję swoje doświadczenie z pracy z dziećmi w edukacji językowej. Jako niespełniony sportowiec, aktor i muzyk mam dodatkowe narzędzia do wplatania w swoje zajęcia rozmaitych elementów które dodatkowo uskuteczniają naukę języka angielskiego, zaś przede wszystkim sprawiają, że dzieci z entuzjazmem i wielkim zaangażowaniem biorą udział w zajęciach. Wielką radością jest dla mnie, kiedy na koniec zajęć dzieci zaskoczone wołają: Już koniec? My chcemy jeszcze!
 
 
Rodzice kursantów Marka mówią o nim że jest osobą: kompetentną, cierpliwą, zabawną, ciepłą i miłą.
🇬🇧

Zuela Górka

• lektor języka angielskiego

Mam na imię Zuela i od kiedy jestem w Wieży Babel, miałam przyjemność prowadzić wszystkie grupy wiekowe w kursach dla dzieci i młodzieży, począwszy od dzieci 3 letnich wzwyż. Mogę zatem powiedzieć, że wszystkie nasze programy: Teddy Eddie, Savvy Ed, Edward’s League znam od podszewki. W moim przekonaniu skutecznie prowadzę kursantów którzy osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach Cambridge.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam sport. Szczególnie cenię sobie te momenty które mogę spędzić razem z rodziną. A jeśli dodatkowo towarzyszy nam sport to jest to sytuacja idealna.

 

Rodzice kursantów Zueli widzą ją jako osobę: profesjonalną, miłą, spokojną, sympatyczną i serdeczną.

🇩🇪

Monika Hareńczyk

• lektor języka niemieckiego
• opiekun klienta

Mam na imię Monika i jestem obecna w Wieży Babel praktycznie od początku jej istnienia. Jestem tu odpowiedzialna za nauczanie języka niemieckiego, a także za kontakt z klientem. Wieża Babel to również miejsce, w którym dzielę się z moimi Kursantami doświadczeniami z wieloletnich pobytów w krajach niemieckojęzycznych, wiedzą i umiejętnościami nabytymi w czasie studiów germanistycznych w kraju i zagranicą oraz efektami szkoleń i kursów zakończonych także międzynarodowymi certyfikatami. Kursanci cenią sobie we mnie i mówią o mojej umiejętności zarażania chęcią do nauki języka niemieckiego. Niektórzy twierdzą również, iż nawet dla najbardziej językowo opornych kursantów nauka języka niemieckiego ze mną jest po prostu przyjemna.

 

 

Rodzice kursantów Moniki postrzegają ją jako osobę: ciepłą, empatyczną, pomocną, cierpliwą i obowiązkową.

🇬🇧

Aleksandra Marzec

• Certyfikowany Lektor języka angielskiego
• Certyfikowany Opiekun Metody Teddy Eddie

Mam na imię Ola. Jestem z wykształcenia nauczycielem przedszkola, który w zawodzie odnajduje swoją pasję już od paru dobrych lat. Staram się w swojej pracy z dziećmi ciągle poszukiwać, odkrywać i motywować. Zawsze staram się podchodzić indywidualnie do każdego dziecka. Moje doświadczenie pedagogiczne pozwoliło mi się także odnaleźć w roli lektora najmłodszych dzieci. Moje zajęcia są pełne zabawy, kreatywności, śmiechu, radości i szacunku.

Staram się rozwijać i czerpać z pracy z dziećmi jak najwięcej, dlatego praca w zespole Wieży Babel daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem również opiekunem metody Teddy Eddie i staram się wspierać innych lektorów. Prywatnie jestem miłośniczką czekolady, Harrego Pottera i mamą.

 

Rodzice kursantów Oli widzą ją jako osobę: sympatyczną, uśmiechniętą, kompetentną, profesjonalną i energiczną.

🇬🇧 🇪🇸

Tymoteusz Masarczyk

• lektor języka angielskiego
• lektor języka hiszpańskiego
• certyfikowany opiekun metody
Edward's League

Mam na imię Tymek. Jestem w Wieży Babel lektorem języka angielskiego i hiszpańskiego. Bardzo lubię pracować z młodszymi ode mnie osobami i pomagać im w rozwoju językowym, ale nie tylko. Na zajęciach chcę tworzyć przestrzeń, która daje uczniom poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu korzystne warunki do nauki. W naszej szkole pracuję obecnie w grupach Edward’s League 1, Junior 5 oraz przygotowującej się do egzaminu
ósmoklasisty. Cenię sobie pracę w każdej z nich, kontakt z każdym uczniem jest dla mnie przygodą a obserwowanie ich postępów wielką radością. Na co dzień lubię czytać książki, oglądać filmy oraz jeździć na koncerty. Interesuje mnie szczególnie literatura latynoamerykańska.

 

 

Rodzice kursantów Tymka mówią o nim że jest osobą: miłą, komunikatywną, sympatyczny, sumienną i profesjonalną.

🇬🇧

Katarzyna Jałmużniak

• lektor języka angielskiego

Mam na imię Kasia, jestem lektorem języka angielskiego. W Wieży Babel uczę grupy Savvy Ed oraz prowadzę kursy które przygotowują naszych kursantów do egzaminu 8 klasy. W swojej pracy uwielbiam obserwować jak dzieci z zapałem pragną rozwijać swoje umiejętności językowe, a ja jako lektor mogę ich w tym procesie wspierać i służyć pomocą w przyjemniej atmosferze.

W wolnym czasie lubię podróżować w polskie oraz zagraniczne miejsca. Jestem również fanką filmów i seriali.

 

Rodzice kursantów Kasi widzą ją jako osobę: sympatyczną, wymagającą, uprzejmą, serdeczną i zaangażowaną.

🇬🇧

Magdalena Trzcionka

• lektor języka angielskiego

Mam na imię Magda, jednakże wielu moich znajomych oraz moich uczniów zna mnie jako Maja. W Wieży Babel dopiero zaczęłam swoją przygodę, jestem lektorem w grupach Teddy Eddie Start, ABC oraz School. Uwielbiam różnorodność językową, podróżując przywożę ze sobą zasłyszane słowa, czasem zapał do nauki do nowej innej wymowy. Jestem szczęśliwa mogąc podzielić się moją pasją z moim najmłodszymi uczniami, rozbudzić w nich ciekawość i sprawić, że poznawanie nowego języka będzie dla nich przyjemnością.

 

Rodzice kursantów Magdy postrzegają ją jako osobę: sympatyczną, konkretną, miłą, kontaktową, kreatywną.

🇬🇧 🇪🇸

Martyna Kucia

• lektor języka ANGIELSKIEGO
• lektor języka hiszpańskiego

Mam na imię Martyna i w Wieży Babel jestem lektorką języka angielskiego i hiszpańskiego. Języki obce od zawsze były moją pasją (cały czas w pocie czoła pracuję jeszcze nad moim włoskim i rosyjskim). Moim językowym zamiłowaniem uwielbiam się dzielić z innymi. Na zajęciach chcę tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu nauka języków nie będzie “nudnym przymusem”, lecz ciekawą dla ucznia aktywnością.
Ponadto interesuję się również tańcem, musicalem i filmem.

 

Rodzice kursantów Martyny mówią o niej że jest osobą: kompetentną, miłą, ciepłą, wyrozumiałą i sympatyczną.

🇬🇧

Aleksandra Kłos

• lektor języka angielskiego

Mam na imię Ola, w Wieży Babel uczę języka angielskiego. Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym zatem w ich towarzystwie czuje się bardzo swobodnie. Dzięki mojemu doświadczeniu zajęcia zawsze są wypełnione zabawą i dziecięcą energią dzięki czemu upływają one w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo cenię sobie kontakt z dziećmi i obserwowanie jak zdobywają wiedzę i czynią postępy, jest to dla mnie niezwykle ważne jako nauczyciela, wychowawcy, a prywatnie także mamy. Moimi zainteresowaniami są szczególnie rysunek i malarstwo, a także dobre kino koniecznie z karmelowym popcornem.

Rodzice kursantów Oli postrzegają ją jako osobę: kreatywną, uprzejmą, rzetelną, mającą świetny kontakt z dziećmi.

🇬🇧 🇵🇱

Aneta Granatowska

• opiekun klienta

Mam na imię Aneta i od paru lat mam przyjemność pracować w sekretariacie Wieży Babel. W Wieży Babel odkryłam jak dużo satysfakcji i zadowolenia może sprawiać praca z fantastycznym i profesjonalnym zespołem ludzi, zaangażowanym w to co robi. Cenna jest również dla mnie możliwość poszerzania swoich kompetencji zawodowych, tak aby jak najlepiej służyć pomocą i wsparciem naszym klientom i kadrze lektorskiej. W wolnym czasie lubię podróżować szczególnie gdy wiąże się to ze zwiedzaniem zabytków. Lubię dobre filmy oglądane na dużym ekranie w sali kinowej.

Klienci Wieży Babel postrzegają Anetę jako osobę: pogodną, miłą, pomocną, serdeczną oraz kompetentną.

 

🇵🇱 🇩🇪

Natasza Woś

• opiekun klienta

Mam na imię Natasza i w Wieży Babel jestem opiekunem klienta, dlatego najczęściej można spotkać mnie w sekretariacie. Odpowiadam również za marketing w naszej szkole. Jestem osobą kontaktową, sumienną i chętną do pomocy w każdej sytuacji. Z zawodu jestem logistykiem i w dalszym ciągu kształcę się w tym kierunku. Prywatnie za to jestem wielką miłośniczką zwierząt. Najbardziej uszczęśliwia mnie spędzanie czasu z bliskimi i moim kotem, najlepiej odwiedzając przy tym piękne miejsca.

Klienci Wieży Babel postrzegają Nataszę jako osobę: miłą, pomocną, sympatyczną oraz rzetelną.

 

 

🇬🇧 🇵🇱

Lidia Polańska-Aleksandrowicz

• lektor języka polskiego
• lektor języka angielskiego

Mam na imię Lidia. Z „Wieżą Babel” współpracuję od dawna. Pracuję ze wszystkimi grupami wiekowymi.

Aktualnie przygotowuję ósmoklasistów do egzaminu z języka angielskiego. Prowadzę też zajęcia dla najmłodszych czyli w grupie Teddy Eddie Start.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużo radości. Cieszę się, widząc efekty nauki, wzruszam się, gdy po latach odwiedzają mnie dawni uczniowie.
Moje pasje to literatura oraz teatr. Jestem fanką zespołu Depeche Mode, słucham muzyki, kiedy tylko mam czas, uwielbiam koncerty.

 

Rodzice kursantów Lidii postrzegają ją jako osobę: sympatyczną, pracującą na relacjach, uśmiechniętą, rzetelną, na której zawsze mogą polegać.

🇬🇧

Łukasz Zając

• lektor języka angielskiego

Mam na imię Łukasz i jestem lektorem języka angielskiego w Wieży Babel. Angielski był moją pasją od wczesnych lat szkoły podstawowej, dlatego też wiem jak w skuteczny sposób przekazać wiedzę dzieciom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem. Chcę, by moi uczniowie podczas zajęć świetnie się bawili, a jednocześnie przyswajali wiedzę w odpowiedni dla nich sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym.
Moim zainteresowaniem jest językoznawstwo, dlatego wszystkie zagadnienia związane z językiem nie są mi straszne. Poza pasją językową, wolny czas uwielbiam spędzać na wycieczkach rowerowych, książkach i grach komputerowych, które przyczyniają się do rozwoju umiejętności językowych.

 

Rodzice kursantów mówią o nim że jest osobą: zaangażowaną, wesołą, mającą świetny kontakt z dziećmi.

Posłuchaj co o swojej pracy mówią nasi lektorzy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Galeria

Formularz aplikacyjny

 

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)

Dziękujemy.

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!
Skontaktujemy się z tobą wkrótce.

Stella Bautista