Łączymy również języki na:

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START to pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwu i trzylatka. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym, misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna – na zajęciach prowadzimy z maluszkami różnorakie zabawy językowe.

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

 

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie START:

• poziom: początkujący
• wiek: 2-3 lata
• używamy naprzemiennie księgi zielonej
lub pomarańczowej
• zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut
• grupy: do 8 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie START?

• podręcznik kursanta
• poradniki dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• teczkę
• zestaw naklejek

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

O systemie motywacyjnym na Placu Zabaw Teddy Eddie zobaczysz więcej TUTAJ.

Ocena i certyfikacja:

• monitorowanie standardu kursu przez opiekuna metody
• bieżące informacje dla rodziców na temat zrealizowanego materiału
• zajęcia otwarte dla rodziców
• raporty o postępach (dwa razy w roku)
• dyplom i upominek na zakończenie kursu

Co dalej po kursie
Teddy Eddie START?

Po skończeniu kursu TE START dziecko może kontynuować naukę w programie TE STANDARD.

Jesteśmy pierwszą szkołą w Polsce która zaufała metodzie nauczania języka angielskiego dzieci Teddy Eddie i do dziś czerpiemy z tego kilkunastoletniego doświadczenia będąc dumnymi z tego, że dziś metoda ta gości w wielu placówkach w Polsce.

Prawdą też jest, że szczycimy się z faktu iż jesteśmy pionierami metody Teddy Eddie w Polsce, i szlakiem którym od chwili jej powstania w 2009 roku – którym wyruszyliśmy jak pierwsi – do dziś podążyło już ponad 35000 kursantów.

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

O spojrzeniu metodyka języka angielskiego na kwestię nauczania dzieci w wieku 2-3 lat opowiada Agnieszka Matonia z Edu Bears.

Zajęcia angielskiego w grupie START to pierwsze językowe zadania. Tu na filmie z wykorzystaniem interesujących pomocy.

                                                                                                                                                                                                                 

Efekty nauczania

Podczas kursu Teddy Eddie START naszym głównym celem jest zaszczepić w maluszku miłości do języka angielskiego. Dziecko uczy się podczas kursu reagować na angielskie polecenia i poznaje swoje pierwsze słowa, zdania, piosenki i opowiadania w języku obcym.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 i 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi lektorzy, którzy są specjalnie do tego przeszkoleni, bez problemu są w stanie sprostać temu zadaniu. Proponowany przez nas angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, historyjkach i wierszykach. Nauka angielskiego dla dzieci w wieku 2 i 3 lat z misiem Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Angielski dla dzieci:
jak wzmacniać dziecko w domu

Rodzice często zadają pytanie, ile pracy będą musieli poświęcić z dzieckiem w domu? Nasze doświadczenie mówi, że każdy przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka wpływa pozytywnie na efekty nauczania. Jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. Jest to okres przedszkolny, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, dowie się co to są zadania domowe oraz zacznie otrzymywać oceny.

Angielski dla 3 latka w domu to przede wszystkim zabawa, którą my również zaplanowaliśmy! Stąd też w Pakiecie Edukacyjnym znajduje się Poradnik dla Rodziców, podręcznik, który poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, opisze i wyjaśni jak wypatrywać pierwszych postępów dziecka oraz je wzmacniać. Absolutnie najważniejsze w Pakiecie Edukacyjnym Teddy Eddie START są: dostęp do nagrań z kursu oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, która oferuje proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Waszym jako rodziców najważniejszym zadaniem jest pilnować, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów.

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)