Łączymy również języki na:

Półkolonie

Półkolonie

Kilka słów o półkoloniach i obozach w Wieży Babel

Czas letnich wakacji czy zimowych ferii to okazja do regeneracji sił, spędzenie czasu na robieniu fajnych rzeczy, bycia aktywnym od rana do wieczora ale też spokojnego odpoczynku od szkolnych i nie tylko obowiązków.

A co powiedzielibyście na możliwość, aby Wasze dzieci spędziły czas na naszym letnim/zimowym obozie językowym lub półkoloniach? Są to imprezy które organizujemy już od kilku ładnych lat, gdzie młodzi ludzie nie mają czasu sięgać po telefony, ponieważ są zajęci przez cały dzień. Mają do dyspozycji: zdobywanie obozowej waluty, gry terenowe, quizy, evening shows, dyskoteki, konkursy, niespodzianki oraz fantastyczną i sprawdzoną kadrę opiekunów.

Nasi opiekunowie wypoczynku to także lektorzy, co jest istotne ponieważ w trakcie każdego turnusu dzieci będą szlifować swój angielski podczas przygotowanych dla poszczególnych grup wiekowych zajęć, ale także w trakcie zwykłej codzienności. Poznawane w ten sposób słowa, wyrażenia, konwersacje mają niezwykłą wartość, ponieważ odnoszą się do realnego życia.

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że wielu naszych kursantów, którzy spędzili z nami czas letni lub zimowy wracają do nas kilka lat z rzędu.

Marek Warski
lektor j.angielskiego i opiekun półkolonii

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)