Łączymy również języki na:

Teddy Eddie STANDARD 4-5 lat

Teddy Eddie STANDARD 4-5 lat

Teddy Eddie STANDARD to kurs angielskiego dla 4 i 5 latków. Ambitne i niebanalne materiały jakie przygotowane są dla tego kursu odpowiadają oczekiwaniom współczesnych przedszkolaków! Podręczniki są wykorzystywane na zajęciach, jednak książka do angielskiego dla 5 latka jest jednym z elementów kursu i nie jest w nim najważniejsza. Dlaczego? W ramach kursu lektorzy stawiają na zabawy językowe, zabawę i ruch, podręcznik natomiast zawiera cały materiał kursu, aby Wam rodzicom ułatwić kontrolę nad przebiegiem kursu oraz efektami nauczania.

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie STANDARD:

• poziom: początkujący, kontynuujący
• wiek: 4-5 lat
• co roku obowiązuje inny podręcznik: używamy naprzemiennie księgi żółtej, czerwonej lub niebieskiej
• zajęcia: 2 razy w tygodniu po 40 minut
• grupy: do 12 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie STANDARD?

• podręcznik
• poradniki dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• teczkę
• zestaw naklejek

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

O systemie motywacyjnym na Placu Zabaw Teddy Eddie zobaczysz więcej TUTAJ.

Ocena i certyfikacja:

• monitorowanie standardu kursu przez opiekuna metody
• bieżące informacje dla rodziców na temat zrealizowanego materiału
• zajęcia otwarte dla rodziców
• raporty o postępach (dwa razy w roku)
• dyplom i upominek na zakończenie kursu

Co dalej po kursie
Teddy Eddie STANDARD?

Po skończeniu kursu TE STANDARD dziecko może kontynuować naukę w programie TE ABC.

Pierwszy kurs Teddy Eddie czyli START miał za zadanie w głównej mierze oswoić dzieci z nową rzeczywistością językową, z nową grupą i lektorem. Kurs STANDARD z kolei jest etapem, w którym naszym zadaniem jest zbudować w dzieciach miłość do języka angielskiego, która zostanie z nim na lata.

W wieku 4-5 lat dzieci mają już pierwszy kontakt z angielskim za sobą, poznają pierwsze słówka w języku obcym w przedszkolu. Na kursie STANDARD mamy jednak ambitny plan aby ogromny potencjał poznawczy dzieci w tym wieku wykorzystać jak najpełniej.

Stąd na naszych zajęciach dzieci zanurzone są w język angielski ponieważ prowadzone są one w niemalże 100% po angielsku. Mnóstwo dopasowanych do wieku dzieci treści w piosenkach, rymowankach oraz słownictwa poznawanego zawsze w pełnych zdaniach, poznawanych w duchu pozytywnej dyscypliny to według nas definicja skutecznej nauki przedszkolaków.

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

Zapraszamy do obejrzenia filmu który opowiada i pokazuje bogactwo kursu angielskiego Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Na kursie STANDARD, dzieci 4-5 letnie znakomicie radzą sobie z piosenkami, które bardzo pomagają utrwalać język angielski.

Wiele przemyślanych gier i zabaw budzi w dzieciach zainteresowanie i zaangażowanie, podczas którego chłoną język.

Zapraszamy do wysłuchania opinii rodzica, którego dziecko uczęszcza na zajęcia Teddy Eddie Standard.

Zapraszamy do wysłuchania opinii rodzica, którego dziecko uczęszcza na zajęcia Teddy Eddie Standard.

Efekty nauczania

Na kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko pozna kilkaset słów w kontekstach, dzięki którym będzie zaczynać prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać sceny z poznanych opowiadań i historii, opowiadać poznane bajeczki, śpiewać piosenki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie STANDARD?

Jednym z naszych głównych celów w kursie dla 5 latka to przede wszystkim rozpalić w dziecku miłość do języka obcego, tak aby motywacja do nauki w kolejnych latach rosła! Dzieci w tym wieku mają już kontakt z językiem angielskim w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słowa. Naszym zadaniem jest wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci maksymalnie, dlatego na zajęciach dla 4 i 5 latka idziem o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w minimum 90% po angielsku), duża ilość nagrań (piosenki, wierszyki, historie) oraz słownictwo, które ćwiczone jest zawsze w zdaniach – to jest nasza definicja języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-5 lat.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu

Nauka języków obcych, która w ramach kursu podczas zajęć odbywa się głównie poprzez zabawę, powinna być wzmacniana również w domu. Poznawanie angielskiego w szkole językowej to jedno, ale najlepsze co można dodatkowo robić z dzieckiem w domu, to zainteresowanie kursem językowym oraz poznanym przez dziecko materiałem. W ten sposób budujemy poczucie wartości i doceniamy wkładane przez dziecko zaangażowanie. Nie polecamy sprawdzania dziecka z listą słówek, czy też podsuwania mu słów czy zdań do tłumaczenia – takie metody zazwyczaj nie przynoszą pozytywnych efektów, a jedynie zniechęcenie i rozczarowanie.
A co jeszcze podniesie wartość nauki na kursie? Można wspólnie z naszym przedszkolakiem kartkować podręcznik, zadając proste pytania (najlepiej w języku obcym): Co to jest? Co się z tym robi? Jak bawiliście się w to na zajęciach? Taką „naukę” w domu polecamy, ponieważ nie jest dla dziecka stresująca, natomiast rodzicowi pokazuje, jak oczami dziecka wyglądają zajęcia . Zapraszamy na nasz angielski dla dzieci!

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)