Łączymy również języki na:

C2 PROFICIENCY (CPE)

C2 PROFICIENCY (CPE)

Kilka słów o naszych kompetencjach w zakresie egzaminów Cambridge.

W 2016 roku uzyskaliśmy status Cambridge Exam Preparation Centre. Oznacza to, że w naszej szkole solidnie przygotujemy cie do egzaminów Cambridge oraz, że będziesz mógł do nich przystąpić w naszej siedzibie.

Jesteśmy jedyną szkołą w Mysłowicach która posiada aktywny status Cambridge Exam Preparation Centre.

W zorganizowanych przez nas dotychczas sesjach egzaminów Cambridge wzięło już udziała 280 naszych kursantów. W zasadzie od samego początku uzyskują Oni znakomite wyniki, zdawalność bowiem  to 97%. Jesteśmy dumni z każdego kolejnego certyfikatu naszych kursantów, niezależnie czy jest to pierwszy z egzaminów na poziomie STARERS, czy ostatni na naszej ścieżce edukacyjnej poziom FCE.

Niezależnie od poziomu egzaminu do którego nasi kursanci przystępują, najlepsze wyniki mają zawsze ze speakingu, co jest dla nas cennym potwierdzeniem, że na naszych kursach dzieci faktycznie bardzo mocno otwierają się na mówienie po angielsku.

Kolejny międzynarodowy egzamin Cambridge to egzamin CPE. Przeznaczone jest on dla dorosłych.

Stella Bautista
Dyrektor SJO Wieża Babel

C2 Proficiency

C2 Proficiency to certyfikat, który jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących firm i instytucji edukacyjnych na świecie.

Przygotowanie się i zdanie egzaminu C2 Proficiency oznacza, że możesz studiować i pracować posługując się językiem angielskim na najwyższym poziomie zaawansowania, na przykład, podczas zagranicznych studiów podyplomowych.

 C2 Proficiency potwierdza, że potrafisz:

  • prowadzić negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim w międzynarodowych kontekstach biznesowych

  • rozumieć złożone aspekty wielorakich form pisarskich

  • prowadzić rozmowy wymagające użycia języka obcego na poziomie abstrakcyjnym i emocjonalnym

C2 Proficiency – dlaczego?

  • egzamin na najwyższym poziomie zaawansowania, potwierdzający opanowanie języka angielskiego jako języka obcego na bardzo wysokim poziomie

  • pomaga rozwijać umiejętności językowe przydatne do używania języka angielskiego w złożonych kontekstach biznesowych i akademickich

  • pozwala podejmować pracę oraz studia (również podyplomowe czy doktoranckie), w kraju lub za granicą, we wszelkiego typu organizacjach, firmach czy uczelniach, w których głównym językiem komunikacji jest język angielski

OPIS I FORMAT egzaminu

bezpłatne MATERIAŁY PRZYGOTOWUJĄCE do egzaminu

bezpłatne MATERIAŁY PRZYGOTO-WUJĄCE do egzaminu

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej historii Alberta, który opowiada o tym do czego przydał mu się egzamin C2 Proficiency.

Do zobaczenia na egzaminie...

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)