Łączymy również języki na:

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU W WIEŻY BABEL – GRUPA EDWARD’S LEAGUE 2

ZAKOŃCZENIE ROKU W WIEŻY BABEL – GRUPA EDWARD’S LEAGUE 2

Dziś chcemy się z Wami podzielić fotami z zakończenia roku szkolnego w grupie teacher Zueli EDWARD’S LEAGUE 2.
Po całym roku pracy kursanci z tej grupy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie poziomu EDWARD’S LEAGUE 2. Mogą zatem zaznaczyć na mapie swojej językowej wspinaczki kolejny fragment przebytej trasy.

Znalezienie się na takim poziomie byłoby dla Nich znacznie trudniejsze, gdyby najpierw nie zdobyli solidnych podstaw na kursach TEDDY EDDIE, rozwijali swoich kompetencji, umiejętności i wiedzy na kursach SAVVY ED oraz realizowali coraz poważniejszych wyzwań w postaci egzaminów CAMBRIDGE.

Dzieci wspinaczkę na językowy szczyt w ramach naszych kursów, czyli otrzymanie certyfikatu FCE wchodzą od najmłodszych lat. Jednak dzięki bardzo dokładnie rozplanowanej trasie wspinaczki , narzędziom edukacyjnym pomagającym w tej wspinaczce oraz ze wsparciem naszych wspaniałych lektorów – przewodników dzieci a potem starsza młodzież jest w stanie realizować ten cel.

Grupa EDWARD’S LEAGUE 2 której kursantów możecie zobaczyć na zdjęciach w tym poście jest potwierdzeniem naszej filozofii nauczania. Z doskonałym przygotowaniem od wczesnych etapów oraz zaprawioną we wszystkich naszych poziomach nauczaniach przewodniczką – nauczycielką, Techer Zuelą, sukcesywnie (osiągając po drodze małe sukcesy) pokonują kolejne etapy swojej podróży.

Gratulujemy wszystkim kursantom tej grupy kolejnego roku pracy, życzymy udanego wypoczynku i odpoczynku podczas zbliżających się wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)