Łączymy również języki na:

Aktualności

EGZAMIN CAMBRIDGE W WIEŻY BABEL

To już dziś kolejna grupa naszych kursantów jest w trakcie pisania swojego czwartego egzaminu Cambridge. Tym razem jest to egzamin PET – na poziomie B1 (odpowiada poziomowi matury podstawowej z j.angielskiego).
Nasi kursanci w wieku 15/16 lat po kilku latach edukacji językowej w Wieży Babel dotarli do swojego przedostatniego egzaminu na ścieżce egzaminacyjnej CAMBRIDGE, która potwierdza poziom znajomości języka angielskiego.
Czy wiecie, że uniwersytet Cambridge prowadzi statystyki swoich egzaminów przeprowadzanych w każdym zakątku świata?
Dzięki temu możemy porównać wyniki naszych kursantów do wyników wszystkich osób przystępujących do egzaminów w Polsce i na świecie.
CAMBRIDGE udostępnia nam takie statystyki i wiecie co z nich wynika?
Że od samego początku gdy przeprowadzamy egzaminy Cambridge w naszej szkole nasi kursanci zdają swoje certyfikaty na poziomie dużo powyżej średniej zarówno dla Polski jak i globalnie.

A było już w naszej szkole:
▶️ 250 zdanych certyfikatów,
▶️ ze średnią wyników to 97%
TAK, TAK i jesteśmy z tego fakty bardzo dumni!!

A wiecie z czego zawsze zbieramy pełną pulę procentów?
Ze speakingu !!!!!
Wiemy, że nasi kursanci są doskonale przygotowani do dzisiejszego egzaminu i pójdzie Im znakomicie dlatego życzymy Im dużo pozytywnej energii, jasności umysłów i łatwości w korzystaniu ze swoich potężnych zasobów wiedzy, kompetencji i umiejętności nabytych w ciągu lat nauki.
A za 2 lata przystąpią do egzaminu FCE….

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)