Łączymy również języki na:

Aktualności

Egzamin Cambridge – wszyscy zdali! Wielki sukces najmłodszych kursantów Wieży Babel

To był ich pierwszy tak poważny egzamin. Wiedzę z języka angielskiego dzieci sprawdzali egzaminatorzy z Cambridge. Kursanci Wieży Babel, uczestnicy kursu Teddy Eddie zdali wręcz śpiewająco.

Wyniki mówią same za siebie. Egzamin Cambridge English: Starters zdali wszyscy – cała trzynastka. Pięciorga zdobyło maxa – 100 procent! Kolejne trzy osoby popełniły tylko jeden błąd. Zdecydowana większość dzieci biorących udział w egzaminie – uczy się języka angielskiego w Wieży Babel. Zaczynali w wieku 4/5 lat. od znakomitego kursu Teddy Eddie. O sukcesie młodych kursantów mówi Stella Bautista, dyrektor Wieży Babel.

– My, lektorzy programu Teddy Eddie widzimy na co dzień postępy językowe naszych dzieciaków. Wiemy, że doskonale radzą sobie z angielskiem. Teraz nasze obserwacje potwierdzili niezależni egzaminatorzy z Cambridge, najbardziej renomowanej instytucji w zakresie sprawdzania umiejętności posługiwania się językiem angielskim – mówi Bautista.

W czerwcowym egzaminie brała udział 13 dzieci. Był to ich pierwszy certyfikowany egzamin językowy w ich życiu. Wieża Babel, jako jedyna szkoła w Mysłowicach zorganizowała egzamin Cambridge English: Starters, przeznaczonych dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Cambridge ma już ponad stu letnią tradycję!

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)