Łączymy również języki na:

Aktualności

YLE Starters – pierwszy egzamin dla dzieci, tylko w Wieży Babel

Dobre wieści. Nasza szkoła dołącza do językowych centrów egzaminacyjnych. Wieża Babel, jako jedyna szkoła w Mysłowicach organizuje egzamin Cambridge English: Starters, przeznaczonych dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. To kolejny obok FCE egzamin certyfikowany przez Cambridge w naszej szkole.

Egzamin Cambridge English: Starters, znany również jako Young Learners English: Starters, to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka. Test w sposób zabawny i motywujący zapoznaje dzieci z używanym na co dzień pisanym i mówionym językiem angielskim.

Dlaczego ten egzamin będzie można zdawać w Wieży Babel? Bo nasza szkoła specjalizuje się w nauce dzieci języka angielskiego. I to od najmłodszych lat. Najpierw dzieci w wieku od 3 do 7 (kurs Teddy Eddie), następnie dzieciaki z pierwszych klas szkół podstawowych (kurs Rockets).

W egzaminie YLE Starters mogą wziąć udział dzieci z 4 i 5 klas. Zapraszamy rodziców, którzy chcą wysłać dzieci na egzamin lub kurs przygotowujący do kontaktu pod nr telefonu: 502 570 224.

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)