Łączymy również języki na:

Aktualności

JUŻ ZA TYDZIEŃ 1 MARCA W PIĄTEK ODBĘDĄ SIĘ POKAZOWE ZAJĘCIA OTWARTE 🧸

👉 Jeśli jesteś rodzicem, i szukasz zajęć na których dzieci 👶👧🧒👦 poznają język angielski w przyjazny sposób poprzez zabawę w towarzystwie psotnego miśka Teddy Eddie to nadarza się znakomita okazja, aby przekonać się jak takie zajęcia wyglądają.

👉 Już w piątek 1 marca odbędą się w naszej szkole pokazowe zajęcia otwarte, na których dzieci mają okazję poznać ich bohatera – misia Teddy Eddie, naszych znakomicie przygotowanych lektorów oraz niektóre elementy programu nauczania.

Zajęcia te odbędą się według następującego harmonogramu⤵️:

▶️ 1.03 (piątek) godz. 17:30 – dzieci w wieku 4, 5, 6 lat

▶️ 1.03 (piątek) godz. 18:30 – dzieci w wieku 6, 7, 8 lat

👉 Oprócz tego, że dzieci poznają misia Teddy Eddie wraz z jego niezwykłą, kolorową skarpetą, będą mogły również, poznać jego ulubione rymowanki i piosenki 🎶🎵.

Nauczyć się ciekawych słów, zagrać w grę 🎯 czy wykonać kolorowy rysunek 🎨.

👉 Wszystko odbędzie się z bardzo dużym udziałem języka angielskiego, bo właśnie w tym miś Teddy Eddie 🧸 jest najlepszy – w zachęcaniu do poznawania języka angielskiego wraz z nim🤩.

👉 Opiekunami pokazowych zajęć otwartych są nasi lektorzy, którzy na co dzień realizują kursy Teddy Eddie 🧸, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dzieci na drodze zdobywania językowej wiedzy i umiejętności 👌.

👉 Wszystkich rodziców szukających niebanalnych zajęć języka angielskiego zapraszamy do poznania Wieży Babel 🤝 i naszych kursów 🧸, w czym bardzo pomagają właśnie pokazowe zajęcia otwarte.

👉 Zapisy na zajęcia otwarte przyjmuje nasz sekretariat, który czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 20:00

Kontakt do sekretariatu to:

☎️ 502 570 224

📧 sekretariat@wieza-babel.pl

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)