Łączymy również języki na:

Aktualności

PIERWSZY TYDZIEŃ ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W NOWYM ROKU SZKOLNYM DOBIEGA KOŃCA

👉 Wspaniale było się zobaczyć z naszymi kursantami po wakacyjnej przerwie 😍. Wspaniałe uśmiechy 😄 przywitały nas na pierwszych zajęciach, a opalone buźki oraz mnóstwo energii 💪 naszych kursantów wypełniają nasze sale zajęć już od poniedziałku 😊.
 
👉 Wielu z naszych uczniów miało okazję podczas swoich wakacyjnych podróży skorzystać ze znajomości języka angielskiego 🇬🇧, nawet w takich podstawowych czynnościach jak zakup loda na wakacjach za granicą 🍦. Cieszy nas niezmiernie, że już w młodym wieku dzieci mogą doświadczyć, jak przydatna może być znajomość języka angielskiego 🇬🇧.
 
👉 Jeszcze bardziej się cieszymy, kiedy dzieci wracają do nas na kolejne, coraz bardziej zaawansowane kursy angielskiego 🇬🇧 nie dlatego, że rodzice im każą, ale że mają z tego mnóstwo frajdy 🤩, widzą jak wiele potrafią np. w kontekście umiejętności językowych swoich rówieśników 🇬🇧👍 oraz, że sami byli w sytuacjach, gdzie po prostu świadomie korzystali ze swojej wiedzy i potrafili się komunikować w obcym języku 🇬🇧🤩.
 
👉 Dziś mamy kilka fotek z pierwszych zajęć w nowym roku szkolnym z dziećmi z pięknymi uśmiechami i szczerze uradowanych, Życzymy wszystkim naszym kursantom i nam samym, żeby cały rok szkolny upływał pod znakiem wspaniale spędzonego czasu 👍 na dobrej zabawie 🥳, radości z nauki 🤩 i dumy z osiąganych efektów 🇬🇧👌.

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)