Łączymy również języki na:

Aktualności

Egzaminy Cambridge 2022 – wideorelacja

 
Tak jak obiecaliśmy, wracamy do Was z relacją video z sesji egzaminów Cambridge, która w dniu 22.04.2022 odbyła się już po raz siódmy w Mysłowicach.

Dziękujemy zespołowi ITVm za towarzyszenie nam w tym dniu, przygotowanie materiału który możecie obejrzeć, a który daje możliwość poczuć nutkę emocji jakie towarzyszyły uczestnikom w tym dniu.

Cieszymy się bardzo, że już po raz siódmy udało się zorganizować Cambridge Exams w Mysłowicach. Powodem do dumy jest również fakt, że z roku na rok uczestników jest coraz więcej. O wyniki samych egzaminów jesteśmy raczej spokojni, bo dotychczasowe statystki potwierdzają, że blisko 100% zdających uzyskuje najwyższy poziom.

Jak też możecie usłyszeć w relacji, egzaminy Cambridge na poziomie np. A1, A2 czy B1 mogą być znaczącym osiągnięciem w nauce języka, są to bowiem małe kroki w realizacji wielkiego celu, jakim może być w przyszłości egzamin FCE – otwierający drogę na praktycznie wszystkich wyższych uczelniach na świecie.

Jeszcze raz zatem gratulacje dla wszystkich uczestników egzaminów za wytrwałą pracę na drodze do osiągania językowych szczytów.

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)