Łączymy również języki na:

Aktualności

Cudownie rozwiązali języki

W mysłowickiej hali widowiskowej odbył się konkurs językowy zorganizowany przez Szkołę Językową Wieża Babel i Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju. – W tym roku nie było tak łatwo mówili uczestnicy.

Pierwsi uczestnicy czekali pod mysłowicką halą MOSiR już na godzinę przed rozpoczęciem konkursu. – Fajnie, że możemy znów brać udział w tej zabawie. W tym roku do wygrania są świetne nagrody – mówili.

Dla najlepszych czekają wycieczki do europejskich stolic: Berlina, Pragi i Wiednia ufundowane przez Biuro Podróży Wczasolandia, właściciela marek Braks i Szyb Bończyk oraz Szkołę Wieża Babel. Specjalną nagrodę – markowy tablet dla najlepszego z najlepszych ufundował prezydent Edward Lasok. Konkurs językowy swoją obecnością zaszczycili również radni: Jolanta Charchuła i Wiesław Tomanek. – Wszyscy jesteście zwycięzcami, gratuluję decyzji o wzięciu udziału w konkursie – mówiła radna Charchuła.

Test trwał 40 minut. W tym czasie uczestnicy mierzyli się z gramatyką i słownictwem języka niemieckiego i angielskiego. W sumie w zabawie udział wzięło ponad 200 osób z Mysłowic, Sosnowca i sąsiednich miast. – Ten konkurs na stałe wpisał się w kalendarz mysłowickich imprez edukacyjnych, co bardzo cieszy, liczymy na kolejne tak udane edycje – mówił prezydent Lasok.

Wyniki konkursu poznamy 24 czerwca. Już teraz wśród tych, którzy polubią konto Wieży Babel na Facebooku do wtorku do godziny 24 zostaną wylosowane bony do Studia Fryzur Wojtka Wajdy, zaproszenia na warsztaty ze stylistką Moniką Janik, bony do perfumerii Douglas i Empiku.

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)