Szkoła językowa

Teddy Eddie

Wieża Babel

Szkoła Językowa Wieża Babel istnieje od 2006 roku. Od samego początku prowadziliśmy nauczanie języków: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego. Gwarantujemy satysfakcję, wysoki poziom nauczania i przystępne ceny. U nas miło spędzisz czas, przyswajając jednocześnie wiedzę. Wieża Babel to więcej niż szkoła, to doskonałe warunki, ciepła atmosfera i skuteczność w nauczaniu.

Siedziba szkoły mieści się na granicy trzech miast: Mysłowic, Sosnowca i Katowic. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci od lat 2, przedszkolaków i młodzieży szkolnej. Rodzice mogą u nas liczyć na rzetelną ewaluację postępów dzieci, na częsty kontakt z naszej strony. Przygotujemyy gimnazjalistów do egzaminu gimnazjalnego a maturzystów do egzaminu dojrzałości. Mamy również ofertę skierowaną do osób dorosłych, prowadzimy zajęcia indywidualne oraz organizujemy kursy dla firm.

Stawiamy na jakość i innowacyjność. Jako jedyni, utworzyliśmy w każdej sali laboratorium językowe, wyposażone w sprzęt multimedialny i tablice interaktywne, co szkutecznie ułatwia naukę języków obcych. Nasi lektorzy mają dostęp do wszelkich możliwych pomocy dydaktycznych: do progamów obsługujących tablicę interaktywną, do płyt DVD, CD, do książek poszerzających słownictwo oraz gramatykę. Tak wyposażeni mogą prowadzić zajęcia w sposób ciekawy, różnorodny i skierowany do różnych typów kursantów: słuchowców, wzrokowców czy też kinestetyków. Nasza kadra regularnie uczestniczy w szkoleniach zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Priorytetem w Wieży Babel jest komunikacja, jednocześnie nie zaniedbujemy innych kompetencji: rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem, ćwiczeń gramatycznych i poprawnego pisania. Dla kursantów kursów grupowych dodatkowo oferujemy uczestniczenie w programach: fast track i help track. Zachęcamy również do korzystania z naszej biblioteki. Można w niej znależć szeroki wybór książek napisanych z myślą o kursantach o różnym stopniu zaawansowania. Wszystkie dostępne tytuły  wraz z podziałem na poziomy znajdziecie Państwo w NAWIGACJII w zakładce biblioteka. 

Poza ofertą kursów stacjonarnych, nasza szkoła jest również współorganizatorem kolonii i obozów rekreacyjnych z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej.

Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Na bieżąco współpracujemy ze szkołami językowymi z całej Polski, nasi lektorzy biorą udział w szkoleniach i warsztatach.

Przyjdź, zadzwoń, napisz... dowiedz się wiecęj na temat oferty naszej szkoły. Zapraszamy do Wieży Babel!

WŁAŚCICIELE SZKOŁY JĘZYKOWEJ "WIEŻA BABEL"

Zdjęcia


Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 20.00. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel.
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel