Szkoła językowa

Teddy Eddie

Informacje

Jeden z najważniejszych języków europejskich. Jego znaczenie w gospodarce stale rośnie. Język niemiecki, po języku angielskim, jest drugim najczęściej używanym językiem w internecie, a co cztery lata w Niemczech odbywają się jedne z największych światowych targów. Niemcy są piątym co do wielkości partnerem handlowym Stanów Zjednoczonych. Ponad 100 milionów Europejczyków mówi po niemiecku, to jest ważny czynnik w handlu światowym!

Co dziesiąta wydana książka na świecie publikowana jest w języku niemieckim. Współcześnie znaczącymi autorami są Martin Walser, Christa Wolf oraz Günter Grass. Także filmy Fassbindera zrozumie lepiej ten, który może obejrzeć je w języku niemieckim.

Nauka języka niemieckiego nie jest trudniejsza od nauki francuskiego, włoskiego czy holenderskiego. Istnieje dużo możliwości nauki języka niemieckiego, oczywiście im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym łatwiej się nauczymy.

Co zyskasz, dzięki znajomości języka niemieckiego:

  • Rozwój zawodowy. Wiele firm przykłada znaczenie do tego, aby ich pracownicy dysponowali znajomością języka niemieckiego. Ma to ogromne znaczenie w poszukiwaniu miejsc pracy
  • Lepsze perspektywy. Niemcy posiadają jeden z najwyższych dochodów na mieszkańca w świecie, przez co wpływają nie tylko na handel zagraniczny, ale także na turystykę
  • Podrózuj do Niemiec. Na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO znajduje się 33 miejsca i pomniki znajdujące się w Niemczech. Od pokrytych śniegiem szczytów alpejskich aż po wybrzeże Morza Północnego i Bałtyku turysta ma możliwość zobaczyć wiele ciekawych miejsc, w których wszędzie mówi się po niemiecku. 

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 20.00. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel.
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel