Szkoła językowa

Opinie Rodziców

Ewa Biłas - Pleszak, mama 7-letniego Baltazara 

"W programie Teddy Eddie mój syn uczestniczy już trzeci rok. I z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to trzeci rok świetnej przygody edukacyjnej. Nigdy nie zdarzyło się, że nie miał ochoty wybrać się na zajęcia, czy w domu samodzielnie lub z naszą pomocą zajrzeć do książki, posłuchać piosenek z CD czy obejrzeć jakieś scenki z DVD. I jestem przekonana, że wynika to nie tylko z indywidualnych chęci mojego dziecka, ale w dużej mierze z programu oraz z poziomu jego realizacji.

Przyglądałam się już różnym ofertom tego typu i z radością stwierdzam, że Teddy Eddie jest najlepszy. Piszę z radością, bo cieszę się, że moje dziecko ma do niego dostęp. Jest to program przygotowujący do komunikacji w nowym języku, przez liczne powtórzenia utrwalający schematy wypowiedzi i, co w przypadku takiego małego odbiorcy ma niebagatelną wartość, jest podany w bardzo atrakcyjnej formie. Myślę, że duże znaczenie ma nieco purnonsensowy humor poszczególnych historyjek, który dzieci uwielbiają  i dzięki któremu z taką ochotą uczą się kolejnych słówek i wyrażeń.

Bardzo miła atmosfera na zajęciach, ale też duża dyscyplina sprawiają, że czas nauki wykorzystany jest niezwykle efektywnie. Jest jeszcze jeden duży plus tego programu – włączenie rodziców w proces edukacyjny. Wraz z kompletem książek każdy rodzic otrzymuje też przewodnik metodyczny, bardzo pomocny w pracy domowej. Drugim elementem tego zaangażowania rodziców są cotygodniowe szczegółowe raporty przesyłane przez nauczycielkę. Pozwalają one na bieżąco orientować się w postępach dzieci, sterują naszą pracą domową (ma to szczególne znaczenie w przypadku takich jeszcze niepiszących maluchów, które często zapominają, które konkretnie ćwiczenie warto byłoby powtórzyć i której piosenki należałoby posłuchać), a także motywują do pracy z dziećmi w domu.

Poprzednie dwa lata Teddy Eddie odwiedzał mojego synka w przedszkolu. Teraz Baltazar, który już skończył przedszkole, przychodzi w gości do Teedy’iego. I bardzo tę gościnę lubi, bo miś mieszka w bardzo ładnych, nowoczesnych i świetnie edukacyjnie wyposażonych wnętrzach, a do tego ma jeszcze duży plac zabaw do dyspozycji. Bardzo dziękuję zarówno twórcom programu, jak i Pani Stelli, bo nie ulega wątpliwości, że w uczeniu najważniejszy jest nauczyciel – nawet najlepszy program go nie zastąpi. A my mamy to szczęście, że trafiliśmy na naprawdę świetną osobowościowo i niezwykle kompetentną lektorkę. Dziękuję i gorąco polecam."

Celestyna Aksamit - Mika, mama 7 - letniego Maksia  oraz 5 - letniego Mateusza :

Dzięki uczestnictwu w kursie Teddy Eddie synowie moi „pokochali” język angielski. Bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć, która sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach. Wykwalifikowani lektorzy, którzy na bieżąco informują o postępach dzieci, jak również o przerobionym materiale. Maluchy świetnie sobie radzą, są zadowolone i z chęcią chodzą na kurs, a efekty są zauważalne. Szczerze polecam. Dla dzieci nie ma innej lepszej szkoły niż ta.

Angela Lelek, mama 6 - letniej Leny i Michała:

Lena i Michał biorą udział w zajęciach Teddy Eddie drugi rok - cały czas bardzo chętnie. Lubią lekcje języka angielskiego, biorą w nich udział z radością i na pewno jest to spowodowane atrakcyjną formą prowadzenia zajęć - zabawy ruchowe, piosenki, gry, bajki, powtarzane rytuały na każdej lekcji. Pani lektor ma wspaniały kontakt z grupą. A my, rodzice, wiemy doskonale, czego nauczyły się dzieci i co warto poćwiczyć w domu, ponieważ otrzymujemy co tydzień informację na ten temat. Program Teddy Eddie to strzał w dziesiątkę!

Adriana Pochroń, mama 5 - letniej Karolinki:

Z przyjemnością polecam lekcje nauki języka angielskiego z programem TEDDY EDDIE prowadzone przez Panią Stellę Kowalczyk ze szkoły WIEŻA BABEL.

Moja córka Karolina uczęszcza 2 semestr na lekcje w przedszkolu i poznała niezliczoną ilość rzeczowników, które potrafi użyć widząc czy używając dany przedmiot. Rozumie polecenia, potrafi wypowiedzieć proste zdania związane z codziennymi czynnościami. Śpiewa ze zrozumieniem piosenki i często zaskakuje mnie wypowiadając po angielsku słowo związane z tym, co właśnie robi. Lekcje w przedszkolu sprawiają córce przyjemność, są inspirującą i inteligentną zabawą.

Dodatkowym plusem jest podręcznik i płyta z piosenkami i czytankami ułatwiająca w przyjazny sposób powtarzać zajęcia w domu. Na marginesie dodam, że ucząc się z córką angielskiego, sama przypomniałam sobie wiele słów i zwrotów związanych z codziennym życiem.

Barbara i Andrzej Filus, rodzice 6 - letniego Iwo i 4 - letniej Judyty:

Dzieci na angielski wysłaliśmy ponieważ uważamy że w wieku przedszkolnym  (wtedy gdy nie mają jeszcze obowiązków szkolnych) szybciej i łatwiej przyswoją wiedzę. Program TEDDY EDDIE to przede wszystkim nauka przez zabawę i jesteśmy przekonani, że zaowocuje to, gdy nasze dzieci pójdą do szkoły (liczymy na to iż będą mieli łatwiejszy start w nauce tego języka).

Nasze dzieci chętnie chodzą na zajęcia, efekty widzimy - dzieci samodzielnie wypowiadają pojedyncze słowa jak również chętnie śpiewają piosenki i co najważniejsze rozumieją ich sens i treść. 

Beata, mama 4-letniego Dominika:

„Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

Maria, mama 6-letniej Oli i Kingi:

„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku od 1000 do 1800. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel