Szkoła językowa

Teddy Eddie

Informacje

Informacje

Pytanie, czy należy jeszcze namawiać kogokolwiek do nauki języka angielskiego, wydaje się dziś pytaniem czysto retorycznym. Około 1,5 miliarda osób na świecie mówi w języku Wiliam Shakespeare'a. Kolejny miliard podjęło decyzję o nauce. Niemal wszystkie międzynarodowe konferencje, spotkania, zawody sportowe, sympozja naukowe przeprowadzane są w języku angielskim. Dyplomaci i politycy z różnych krajów używają języka angielskiego do komunikowania się ze sobą. Język angielski jest głównym językiem takich organizacji jak NATO, ONZ czy Unia Europejska.

Znajomość języka angielskiego, to dostęp do nieograniczonej liczby informacji. To możliwość utrzymywania kontaktu z ludźmi na całym świecie. To w końcu także skok w rozwoju kariery zawodowej.

Językiem angielskim posługuje się najwięcej ludzi na świecie. Jest on językiem urzędowym w wielu krajach, poza tym uznaje się go za swego rodzaju mowę uniwersalną, za pomocą które bez trudu można porozumieć się dosłownie w każdym człowiekiem w każdy miejscu. Z tego też powodu wciąż panuje wielkie zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego – wszak jego znajomość jest nieopisanie przydatna, wręcz niezbędna. Sam język angielski należy do grupy języków germańskich, razem z niemieckim i językami skandynawskimi.

Co zyskasz, dzięki znajomości języka angielskiego:

  • Praca. Dobra znajomość języka to przepustka do lepszej pracy
  • Dostęp do wiedzy. Język angielski to język współczesnej technologii i medycycny
  • Korzystaj z kultury. Oglądaj filmy, czytaj książki, słuchaj muzyki - w oryginale.
  • Język programistów. Używaj sprzętu w wydajniejszy sposób, większość programów komputerowych, instrukcji obsługi jest pisana w j. angielskim.
  • Kontaktuj się ze światem i ludźmi. Ponad bilion stron internetowych jest napisanych w j. angielskim.

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 20.00. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel.
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel